VENTILATSIOONISÜSTEEMIDE PAIGALDAJAD

Ootame VENTILATSIOONISÜSTEEMIDE PAIGALDAJAID meie pühendunud meeskonda!

AS Comfort AE on 1993. aastal tegevust alustanud 100% Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis on spetsialiseerunud sanitaartehnika ja ventilatsiooniseadmete müügi ning paigaldusele. Meie ehitusosakond tegeleb projekteerimise ja ventilatsioonisüsteemide ehitusega, pakkudes klientidele kvaliteetseid ja usaldusväärseid lahendusi vastavalt nende vajadustele.

Ventilatsioonisüsteemide paigaldajana on Sinu töö hõlmav ja oluline. Sa vastutad ventilatsioonisüsteemide paigalduse eest vastavalt tehnilistele joonistele ja klientide nõudmistele, tagades nende tõrgeteta toimimise. Sinu oskused ja täpsus aitavad kaasa meie klientide rahulolule ning tagavad, et Comfort AE jääb alati usaldusväärseks partneriks ventilatsioonitehnika valdkonnas.

Oleme uhked oma pikaajalise kogemuse ja tehnilise kompetentsi üle, mis on võimaldanud meil saavutada silmapaistva maine sanitaartehnika ja ventilatsiooniseadmete sektoris. Meie meeskond on professionaalne ja motiveeritud ning jagab kirge tipptasemel teenuste pakkumise vastu.

Kui oled osav käte tööga, omad tehnilisi teadmisi ja soovid panustada meie ettevõtte kasvu ning liituda toetava meeskonnaga, siis ootame Sind liituma Comfort AE meeskonnaga. Meie ettevõte pakub võimalust arendada oma oskusi ja karjääri ning panustada Eesti sanitaartehnika ja ventilatsiooniseadmete valdkonna arengusse.

Tule ja liitu meiega Comfort AE-s, kus saad teha vahet ning aidata kaasa parema siseõhu ja mugavama elukeskkonna loomisele!

Viimati lisatud

Hinnapakkumised ja tellimine ning ventilatsiooni-süsteemide hooldusteenuse tellimine