PROJEKTIJUHT (EESTI)

Otsime PROJEKTIJUHTI (EESTI), kes soovib liituda meie pühendunud meeskonnaga!

AS Comfort AE on 1993. aastal tegevust alustanud 100% Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis on spetsialiseerunud sanitaartehnika ja ventilatsiooniseadmete müügi ning paigaldusele. Meie ehitusosakond tegeleb projekteerimise ja ventilatsioonisüsteemide ehitusega, tagades klientidele parimad lahendused vastavalt nende vajadustele.

Alates meie asutamisest oleme keskendunud kõrgekvaliteediliste toodete ja teenuste pakkumisele ning oleme uhked, et olime esimesed Gustavsbergi ja Uponori toodete müüjad Eestis. Meie meeskond koosneb kogenud ja entusiastlikust personalist, kes usub pühendunult meie ettevõtte missiooni.

Projektijuhina on Sinu vastutusala hõlmav ja mitmekesine. Sa juhid projekte alates esialgsest planeerimisest kuni eduka lõpuni, tagades projektide õigeaegse ja eelarvelise täitmise. Sinu tehnilised teadmised ja oskuslik juhtimine on olulised meie klientide rahulolu saavutamiseks.

Otsime ambitsioonikat ja motiveeritud projektijuhti, kes on valmis panustama meie ettevõtte edu kasvu ning kes soovib oma karjääri arendada koos meiega. Meie meeskond pakub toetavat ja professionaalset keskkonda, kus Sinu ideed ja algatused on teretulnud ning kus saad end täielikult teostada.

Kui tunned, et oled valmis võtma vastutuse projekteerimise ja ventilatsioonisüsteemide ehituse eest ning soovid liituda meie tulevikku suunatud ettevõttega, siis ootame Sind liituma Comfort AE meeskonnaga. Koos loome paremat homset ning jätkame tipptasemel lahenduste pakkumist sanitaartehnika ja ventilatsiooniseadmete valdkonnas!

Viimati lisatud

Hinnapakkumised ja tellimine ning ventilatsiooni-süsteemide hooldusteenuse tellimine