HOOLDUSTEHNIK

Ootame HOOLDUSTEHNIKUT meie pühendunud meeskonda!

AS Comfort AE on 1993. aastal tegevust alustanud 100% Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis on spetsialiseerunud sanitaartehnika ja ventilatsiooniseadmete müügi ning paigaldusele. Meie ettevõtte teekond algas sanitaartehnika seadmete maaletoomisega ning oleme uhked, et olime esimesed Gustavsbergi ja Uponori toodete müüjad Eestis.

Oleme pikaajalise kogemusega ning usaldusväärne partner oma klientidele, keskendudes alati kõrgekvaliteediliste ja usaldusväärsete lahenduste pakkumisele. Meie meeskond on professionaalne, entusiastlik ja motiveeritud, ning meie eesmärk on alati tagada klientide rahulolu.

Kui sa hindad tehnilisi teadmisi, oled osav probleemide lahendamisel ning soovid töötada dünaamilises keskkonnas, siis ootame Sind liituma meie hooldustehnikute tiimiga. Sinu panus on oluline, kuna aitad tagada meie klientide seadmete sujuva toimimise ning tagada, et Comfort AE oleks alati usaldusväärne partner sanitaartehnika ja ventilatsiooniseadmete valdkonnas.

Tule ja liitu meiega Comfort AE-s, kus saad areneda koos meiega ning panustada Eesti sanitaartehnika ja ventilatsiooniseadmete maailma!

Viimati lisatud

Hinnapakkumised ja tellimine ning ventilatsiooni-süsteemide hooldusteenuse tellimine