Segistid

Gustavsbergi segistid on kõrge kvalikteediga ja hästi vastupidavad (Rootsi toode).

Kõikidesse Gustavsbergi segistitesse on paigaldatud veesäästufunktsioon. Segistite kõik komponendid on valmistatud toiduainetetööstuses kasutamiseks lubatud materjalidest. Vaadake eriti hoolikalt Nauticut – keskkonnamärgisega segistit, mis hoiab kokku nii vett kui energiat. Kui paigaldate oma koju Nauticu segisti, ei saa sellest kasu ainult keskkond, vaid ka teie majapidamiseelarve. Kui soovite lisada interjööri värvi, uurige hoolikalt meie segistit Coloric. Segisti on üleni alumiiniumist – materjalist, mis jätab Maa piiratud loodusvaradesse väiksema ”jalajälje”.

Orase segistid on hea kvalikteediga ja hästi vastupidavad (Soome toode).

Oras arendab, toodab ja turustab veesäästlikke, kasutajasõbralikke ning uuenduslikke segisteid ja ventiile. Oma tegevuses tugineb Oras aastakümnetepikkusele kogemusele segistite disainimisel ning selle ühildamisele tänapäevase materjaliteaduse saavutuste ning kõrgtehnoloogiliste tarkvaralahendustega.Meie muljetavaldavalt laias segistite valikus leidub segisteid  kõige erinevamate kasutusvajaduste ning maitsega tarbijaile.

Hansgrohe segistid on hea kvalikteediga ja hästi vastupidavad (Saksa toode).

Vormi ja funktsiooni täiuslikkus – see oli ja on Hansgrohe standard. Vannitubade sisustuspioneer Hans Grohe ja tema järeltulijad on juba alates aastast 1901 olnud alati sammuvõrra ajast ees. Seda nii esimese käsiduši (1928) kui uue dušiajastu alusepanija Raindance Dušši (2003) puhul. Ka peale 110 tegevusaastat on leiutamine endiselt Schwarzwaldi ettevõtte liikumapanevaks jõuks. Seejuures on põhirõhk loomulikult sellel, kuidas Teile kui kliendile kasu tuua ja rõõmu valmistada.

Copyright © Comfort AE AS