NEWS

Enerventi majades IV-renoveerimisel kasutamiseks mõeldud horisontaalne LTR-tootepere täieneb

04 september 2015

Enerventi LTR-tooteperesse kuuluvad nüüd ventilatsiooniseadmed igas suuruses majade renoveerimisvajadusteks. LTR-tootepere uusim liige on mõeldud üle 200-ruutmeetristele majadele.

Enervent LTR-4 on pöörleva soojusvahetiga ventilatsiooniseade õhuhulgale 145 l/s. See on mõeldud majadele pindalaga 100–200 m². Seade lisandus LTR-tooteperre ja paikneb praeguste LTR-3 ja LTR-6 mudelite vahel. Nüüd on tooteperes seadmeid igas suuruses majadele pindalaga kuni 300 m².

– Müügijuht Teemu Kuusineni sõnul on olnud vajadus just selle suurusega majade ventilatsiooniseadmete järgi ja seni pole neid turul pakutud. – Vajadus üha kasvab, sest just selle suurusega majades renoveeritakse aktiivselt energiatarbimist.

Horisontaalsed ventilatsiooniseadmed sobivad eriti hästi sellistesse renoveeritavatesse hoonetesse, kus vertikaalsete ventilatsiooniseadmete jaoks ruumi ei leidu. Horisontaalse mudeli saab paigaldada kasvõi lakke. LTR-sarja seadmetel on eriti tõhus uretaanisolatsioon,, mistõttu neid saab täiendava isolatsioonita paigaldada ka külmadesse ruumidesse.

Enerventi LTR-ventilatsiooniseadmed on väga energiasäästlikud ja järgivad standardi ecoDesign 2016 nõudeid. Need kuuluvad ecoDesigni külma kliimavöötme energiatõhususe klassi A+ ja keskmise kliimavöötme energiatõhususe klassi A.

Laiast mudelite valikust leiab eriti energiatõhusaid erifunktsioonidega varustatud soojuspumpasid, aga ka ventilatsiooniseadmete baasmudeleid. Keerulisemate seadmete puhul on tegu täieliku sisekliima lahendusega, mille hulka kuulub siseõhu küte, jahutus ja niiskuse reguleerimine

Enervent LTR-ventilatsiooniseadmeid juhib Ensto Enerventi oma nutikas puutetundlik eAir-automaatika.

Seadmed on välja töötatud spetsiaalselt renoveerimiseks, mistõttu nende hinna ja kvaliteedi suhe on optimaalne. LINK